Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
KP starší žáci společná soutěž JČ + PL
Liga ÚK/MLŽákyně
Rozpis soutěže
LIGA ÚK – MLADŠÍ ŽAČKY
muži
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci ZČ+JČ
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Liga ÚK/MLŽákyně
MD-1/SK BÍLINA/Ne 17.9./0900h/ VH BÍLINA
17.9.2017
09:00
MD-101
DHK Baník Most
-
DHK Baník Most II
17.9.2017
09:40
MD-102
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
HK Spartak Ústí n.L.
17.9.2017
10:20
MD-103
Sokol Lázně Kynžvart
-
DHK Baník Most
17.9.2017
11:00
MD-104
DHK Baník Most II
-
HK Spartak Ústí n.L.
17.9.2017
11:40
MD-105
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
Sokol Lázně Kynžvart
17.9.2017
12:20
MD-106
DHK Baník Most
-
HK Spartak Ústí n.L.
17.9.2017
13:00
MD-107
DHK Baník Most II
-
Bílinská Šídla-SK Bílina
17.9.2017
14:20
MD-108
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
DHK Baník Most
17.9.2017
15:00
MD-110
Sokol Lázně Kynžvart
-
DHK Baník Most II
MD-2/DHK Baník MOST I/So 30.9./08:00/SPOLU S SD-1
30.9.2017
08:00
MD-201
DHK Baník Most
-
Bílinská Šídla-SK Bílina
30.9.2017
08:35
MD-202
DHK Baník Most II
-
HK Spartak Ústí n.L.
30.9.2017
09:10
MD-203
DHK Baník Most
-
Sokol Lázně Kynžvart
30.9.2017
10:30
MD-204
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
DHK Baník Most II
30.9.2017
11:05
MD-205
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Lázně Kynžvart
30.9.2017
12:25
MD-206
DHK Baník Most
-
DHK Baník Most II
30.9.2017
13:00
MD-207
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
HK Spartak Ústí n.L.
30.9.2017
14:20
MD-208
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
Sokol Lázně Kynžvart
30.9.2017
14:55
MD-209
DHK Baník Most
-
HK Spartak Ústí n.L.
30.9.2017
15:30
MD-210
DHK Baník Most II
-
Sokol Lázně Kynžvart
MD-3/Sokol LÁZNĚ KYNŽVART/Ne 15.10./0900h/SPOLU S SD-2
15.10.2017
09:00
MD-301
DHK Baník Most
-
Sokol Lázně Kynžvart
15.10.2017
09:35
MD-302
DHK Baník Most II
-
HK Spartak Ústí n.L.
15.10.2017
10:10
MD-303
DHK Baník Most
-
Bílinská Šídla-SK Bílina
15.10.2017
12:05
MD-304
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Lázně Kynžvart
15.10.2017
11:30
MD-304
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
DHK Baník Most II
15.10.2017
12:05
MD-305
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Lázně Kynžvart
15.10.2017
13:25
MD-306
DHK Baník Most
-
DHK Baník Most II
15.10.2017
14:00
MD-307
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
HK Spartak Ústí n.L.
15.10.2017
15:20
MD-308
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
Sokol Lázně Kynžvart
15.10.2017
15:55
MD-309
DHK Baník Most
-
HK Spartak Ústí n.L.
15.10.2017
16:30
MD-310
DHK Baník Most II
-
Sokol Lázně Kynžvart
MD-4/HK Spartak ÚSTÍ n. L./So 4.11./0900h/SPOLU S SD-3
4.11.2017
09:00
MD-401
HK Spartak Ústí n.L.
-
Bílinská Šídla-SK Bílina
4.11.2017
09:35
MD-402
DHK Baník Most
-
DHK Baník Most II
4.11.2017
10:10
MD-403
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
Sokol Lázně Kynžvart
4.11.2017
11:30
MD-404
DHK Baník Most
-
HK Spartak Ústí n.L.
4.11.2017
12:05
MD-405
DHK Baník Most II
-
Sokol Lázně Kynžvart
4.11.2017
13:25
MD-406
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
DHK Baník Most
4.11.2017
14:00
MD-407
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHK Baník Most II
4.11.2017
15:20
MD-408
Sokol Lázně Kynžvart
-
DHK Baník Most
4.11.2017
15:55
MD-409
DHK Baník Most II
-
Bílinská Šídla-SK Bílina
4.11.2017
16:30
MD-410
Sokol Lázně Kynžvart
-
HK Spartak Ústí n.L.
MD-5/DHK Baník MOST II/So 25.11./0900h
19.11.2017
09:00
MD-501
DHK Baník Most
-
DHK Baník Most II
19.11.2017
09:40
MD-502
HK Spartak Ústí n.L.
-
Bílinská Šídla-SK Bílina
19.11.2017
10:20
MD-503
Sokol Lázně Kynžvart
-
DHK Baník Most
19.11.2017
11:00
MD-504
DHK Baník Most II
-
HK Spartak Ústí n.L.
19.11.2017
11:40
MD-505
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
Sokol Lázně Kynžvart
19.11.2017
12:20
MD-506
DHK Baník Most
-
HK Spartak Ústí n.L.
19.11.2017
13:00
MD-507
DHK Baník Most II
-
Bílinská Šídla-SK Bílina
19.11.2017
13:40
MD-508
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Lázně Kynžvart
19.11.2017
14:20
MD-509
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
DHK Baník Most
19.11.2017
15:00
MD-510
Sokol Lázně Kynžvart
-
DHK Baník Most II
MD-6/Sokol LÁZNĚ KYNŽVART/So 17.3./0900h/Spolu s SD-4/SH F. LÁZNĚ
17.3.2018
09:00
MD-601
DHK Baník Most
-
Sokol Lázně Kynžvart
17.3.2018
09:35
MD-602
DHK Baník Most II
-
HK Spartak Ústí n.L.
17.3.2018
10:10
MD-603
DHK Baník Most
-
Bílinská Šídla-SK Bílina
17.3.2018
11:30
MD-604
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
DHK Baník Most II
17.3.2018
12:05
MD-605
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Lázně Kynžvart
17.3.2018
13:25
MD-606
DHK Baník Most
-
DHK Baník Most II
17.3.2018
14:00
MD-607
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
HK Spartak Ústí n.L.
17.3.2018
15:20
MD-608
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
Sokol Lázně Kynžvart
17.3.2018
15:55
MD-609
DHK Baník Most
-
HK Spartak Ústí n.L.
17.3.2018
16:30
MD-610
DHK Baník Most II
-
Sokol Lázně Kynžvart
MD-7/DHK Baník MOST I/Ne 8.4./0800h
8.4.2018
08:00
MD-701
DHK Baník Most
-
DHK Baník Most II
8.4.2018
08:35
MD-702
HK Spartak Ústí n.L.
-
Bílinská Šídla-SK Bílina
8.4.2018
09:10
MD-703
Sokol Lázně Kynžvart
-
DHK Baník Most
8.4.2018
09:45
MD-704
DHK Baník Most II
-
HK Spartak Ústí n.L.
8.4.2018
10:20
MD-705
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
Sokol Lázně Kynžvart
8.4.2018
10:55
MD-706
DHK Baník Most
-
HK Spartak Ústí n.L.
8.4.2018
11:30
MD-707
DHK Baník Most II
-
Bílinská Šídla-SK Bílina
8.4.2018
12:05
MD-708
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Lázně Kynžvart
8.4.2018
12:40
MD-709
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
DHK Baník Most
8.4.2018
13:15
MD-810
Sokol Lázně Kynžvart
-
DHK Baník Most II
MD- 8/DHK Baník MOST II/So 28.4./0800h/Spolu s SD-5
28.4.2018
08:00
MD-801
DHK Baník Most
-
Bílinská Šídla-SK Bílina
28.4.2018
08:35
MD-802
DHK Baník Most II
-
HK Spartak Ústí n.L.
28.4.2018
09:10
MD-803
DHK Baník Most
-
Sokol Lázně Kynžvart
28.4.2018
10:30
MD-804
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
DHK Baník Most II
28.4.2018
11:05
MD-805
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Lázně Kynžvart
28.4.2018
12:25
MD-806
DHK Baník Most
-
DHK Baník Most II
28.4.2018
13:00
MD-807
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
HK Spartak Ústí n.L.
28.4.2018
14:20
MD-808
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
Sokol Lázně Kynžvart
28.4.2018
14:55
MD-809
DHK Baník Most
-
HK Spartak Ústí n.L.
28.4.2018
15:30
MD-810
DHK Baník Most II
-
Sokol Lázně Kynžvart
MD-9/SK BÍLINA/Ne 20.5./0900h
20.5.2018
09:00
MD-901
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
DHK Baník Most
20.5.2018
09:40
MD-902
DHK Baník Most II
-
HK Spartak Ústí n.L.
20.5.2018
10:20
MD-903
Sokol Lázně Kynžvart
-
Bílinská Šídla-SK Bílina
20.5.2018
11:00
MD-904
DHK Baník Most
-
DHK Baník Most II
20.5.2018
11:40
MD-905
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Lázně Kynžvart
20.5.2018
12:20
MD-906
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
DHK Baník Most II
20.5.2018
13:00
MD-907
DHK Baník Most
-
HK Spartak Ústí n.L.
20.5.2018
13:40
MD-908
DHK Baník Most II
-
Sokol Lázně Kynžvart
20.5.2018
14:20
MD-909
HK Spartak Ústí n.L.
-
Bílinská Šídla-SK Bílina
20.5.2018
15:00
MD-910
Sokol Lázně Kynžvart
-
DHK Baník Most
MD-10/HK Spartak ÚSTÍ n. Lab./So 2.6./0900h/Spolu s SD-6
2.6.2018
09:00
MD-1001
HK Spartak Ústí n.L.
-
Bílinská Šídla-SK Bílina
2.6.2018
09:35
MD-1002
DHK Baník Most
-
DHK Baník Most II
2.6.2018
10:10
MD-1003
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
Sokol Lázně Kynžvart
2.6.2018
11:30
MD-1004
DHK Baník Most
-
HK Spartak Ústí n.L.
2.6.2018
12:05
MD-1005
DHK Baník Most II
-
Sokol Lázně Kynžvart
2.6.2018
13:25
MD-1006
Bílinská Šídla-SK Bílina
-
DHK Baník Most
2.6.2018
14:00
MD-1007
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHK Baník Most II
2.6.2018
15:55
MD-1009
DHK Baník Most
-
Bílinská Šídla-SK Bílina
2.6.2018
16:30
MD-1010
Sokol Lázně Kynžvart
-
HK Spartak Ústí n.L.
2.6.2018
15:20
MD-108
Sokol Lázně Kynžvart
-
DHK Baník Most
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.