Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
KP starší žáci společná soutěž JČ + PL
Liga ÚK/MLŽákyně
muži
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci ZČ+JČ
mladší žákyně
Rozpis soutěže
Plzeňská liga
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže mladší žákyně
1. turnaj VŠ Plzeň - NEHRAJE - DHC A , DHC B
16.9.2017
09:00
E001
HK Slavia VŠ Plzeň
-
HC Plzeň
16.9.2017
09:45
E002
FK Hvězda Cheb
-
Sokol Lázně Kynžvart
nezadáno
10:30
E003
TJ Slavoj Tachov
-
HC Plzeň
16.9.2017
11:15
E004
Sokol Lázně Kynžvart
-
HK Slavia VŠ Plzeň
16.9.2017
12:00
E005
HC Plzeň
-
FK Hvězda Cheb
nezadáno
12:45
E006
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Slavoj Tachov
16.9.2017
13:30
E007
HC Plzeň
-
Sokol Lázně Kynžvart
14.10.2017
16:00
E008
TJ Slavoj Tachov
-
FK Hvězda Cheb
2. turnaj HC Plzeň - NEHRAJE - L.Kynžvart - hala Poštovka Bory
24.9.2017
09:00
E009
DHC Plzeň A
-
HC Plzeň
24.9.2017
09:45
E010
DHC Plzeň B
-
HK Slavia VŠ Plzeň
24.9.2017
10:30
E011
FK Hvězda Cheb
-
TJ Slavoj Tachov
24.9.2017
11:15
E012
HC Plzeň
-
DHC Plzeň B
24.9.2017
12:00
E013
HK Slavia VŠ Plzeň
-
DHC Plzeň A
24.9.2017
12:45
E014
FK Hvězda Cheb
-
DHC Plzeň B
24.9.2017
13:30
E015
HC Plzeň
-
TJ Slavoj Tachov
24.9.2017
14:15
E016
FK Hvězda Cheb
-
HK Slavia VŠ Plzeň
24.9.2017
15:00
E017
TJ Slavoj Tachov
-
DHC Plzeň A
3. turnaj Hvězda Cheb - NEHRAJE - VŠ Plzeň . HC Plzeň
14.10.2017
09:00
E018
DHC Plzeň A
-
FK Hvězda Cheb
14.10.2017
09:45
E019
DHC Plzeň B
-
TJ Slavoj Tachov
14.10.2017
10:30
E020
Sokol Lázně Kynžvart
-
DHC Plzeň A
14.10.2017
11:15
E021
DHC Plzeň B
-
FK Hvězda Cheb
14.10.2017
12:00
E022
DHC Plzeň A
-
TJ Slavoj Tachov
14.10.2017
12:45
E023
DHC Plzeň B
-
Sokol Lázně Kynžvart
14.10.2017
13:30
E024
FK Hvězda Cheb
-
DHC Plzeň A
14.10.2017
14:15
E025
Sokol Lázně Kynžvart
-
TJ Slavoj Tachov
4. turnaj Slavoj Tachov - NEHRAJE - Cheb
2.12.2017
09:00
E026
TJ Slavoj Tachov
-
DHC Plzeň B
2.12.2017
09:45
E027
DHC Plzeň A
-
Sokol Lázně Kynžvart
2.12.2017
10:30
E028
HC Plzeň
-
HK Slavia VŠ Plzeň
2.12.2017
11:15
E029
DHC Plzeň A
-
DHC Plzeň B
2.12.2017
12:00
E030
TJ Slavoj Tachov
-
HK Slavia VŠ Plzeň
2.12.2017
12:45
E031
Sokol Lázně Kynžvart
-
HC Plzeň
2.12.2017
13:30
E032
DHC Plzeň A
-
HK Slavia VŠ Plzeň
2.12.2017
14:15
E033
DHC Plzeň B
-
HC Plzeň
2.12.2017
15:00
E034
TJ Slavoj Tachov
-
Sokol Lázně Kynžvart
5. turnaj DHC Plzeň - NEHRAJE - Tachov
21.1.2018
09:00
E035
DHC Plzeň B
-
DHC Plzeň A
21.1.2018
09:45
E036
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Sokol Lázně Kynžvart
21.1.2018
10:30
E037
FK Hvězda Cheb
-
HC Plzeň
21.1.2018
11:15
E038
Sokol Lázně Kynžvart
-
DHC Plzeň B
21.1.2018
12:00
E039
HK Slavia VŠ Plzeň
-
FK Hvězda Cheb
21.1.2018
12:45
E040
HC Plzeň
-
DHC Plzeň A
21.1.2018
13:30
E041
HK Slavia VŠ Plzeň
-
DHC Plzeň B
21.1.2018
14:15
E042
Sokol Lázně Kynžvart
-
FK Hvězda Cheb
6. turnaj DHC Plzeň - nehraje Tachov
10.3.2018
09:00
E043
DHC Plzeň B
-
DHC Plzeň A
10.3.2018
09:45
E044
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Sokol Lázně Kynžvart
10.3.2018
10:30
E045
FK Hvězda Cheb
-
HC Plzeň
10.3.2018
11:15
E046
Sokol Lázně Kynžvart
-
DHC Plzeň B
10.3.2018
12:00
E047
HK Slavia VŠ Plzeň
-
FK Hvězda Cheb
10.3.2018
12:45
E048
HC Plzeň
-
DHC Plzeň A
10.3.2018
13:30
E049
HK Slavia VŠ Plzeň
-
DHC Plzeň B
10.3.2018
14:15
E050
Sokol Lázně Kynžvart
-
FK Hvězda Cheb
7. turnaj Slavoj TACHOV - nehraje CHEB
14.4.2018
09:00
E051
TJ Slavoj Tachov
-
DHC Plzeň B
14.4.2018
09:45
E052
DHC Plzeň A
-
Sokol Lázně Kynžvart
14.4.2018
10:30
E053
HC Plzeň
-
HK Slavia VŠ Plzeň
14.4.2018
11:15
E054
DHC Plzeň A
-
DHC Plzeň B
14.4.2018
12:00
E055
TJ Slavoj Tachov
-
HK Slavia VŠ Plzeň
14.4.2018
12:45
E056
Sokol Lázně Kynžvart
-
HC Plzeň
14.4.2018
13:30
E057
DHC Plzeň A
-
HK Slavia VŠ Plzeň
14.4.2018
14:15
E058
DHC Plzeň B
-
HC Plzeň
14.4.2018
15:00
E059
TJ Slavoj Tachov
-
Sokol Lázně Kynžvart
8. turnaj Hvězda CHEB - nehraje DHC A, DHC B
29.4.2018
09:00
E060
HK Slavia VŠ Plzeň
-
HC Plzeň
29.4.2018
09:45
E061
FK Hvězda Cheb
-
Sokol Lázně Kynžvart
29.4.2018
10:30
E062
TJ Slavoj Tachov
-
HC Plzeň
29.4.2018
11:15
E063
Sokol Lázně Kynžvart
-
HK Slavia VŠ Plzeň
29.4.2018
12:00
E064
HC Plzeň
-
FK Hvězda Cheb
29.4.2018
12:45
E065
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Slavoj Tachov
29.4.2018
13:30
E066
HC Plzeň
-
Sokol Lázně Kynžvart
29.4.2018
14:15
E067
TJ Slavoj Tachov
-
FK Hvězda Cheb
9. turnaj Lázně Kynžvart - nehraje VŠ Plzeň, HC
12.5.2018
09:00
E068
DHC Plzeň A
-
FK Hvězda Cheb
12.5.2018
09:45
E069
DHC Plzeň B
-
TJ Slavoj Tachov
12.5.2018
10:30
E070
Sokol Lázně Kynžvart
-
DHC Plzeň A
12.5.2018
11:15
E071
DHC Plzeň B
-
FK Hvězda Cheb
12.5.2018
12:00
E072
DHC Plzeň A
-
TJ Slavoj Tachov
12.5.2018
12:45
E073
DHC Plzeň B
-
Sokol Lázně Kynžvart
12.5.2018
13:30
E074
FK Hvězda Cheb
-
DHC Plzeň A
12.5.2018
14:15
E075
Sokol Lázně Kynžvart
-
TJ Slavoj Tachov
10. turnaj SLAVIA VŠ PLZEŇ - nehraje L.Kynžvart
20.5.2018
09:00
E076
DHC Plzeň A
-
HC Plzeň
20.5.2018
09:45
E077
DHC Plzeň B
-
HK Slavia VŠ Plzeň
20.5.2018
10:30
E078
FK Hvězda Cheb
-
TJ Slavoj Tachov
20.5.2018
11:15
E079
HC Plzeň
-
DHC Plzeň B
20.5.2018
12:00
E080
HK Slavia VŠ Plzeň
-
DHC Plzeň A
20.5.2018
12:45
E081
FK Hvězda Cheb
-
DHC Plzeň B
20.5.2018
13:30
E082
HC Plzeň
-
TJ Slavoj Tachov
20.5.2018
14:15
E083
FK Hvězda Cheb
-
HK Slavia VŠ Plzeň
20.5.2018
15:00
E084
TJ Slavoj Tachov
-
DHC Plzeň A
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.