Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
KP starší žáci společná soutěž JČ + PL
Liga ÚK/MLŽákyně
muži
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci ZČ+JČ
Rozpis soutěže
Mladší žáci - společná s JČ
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže mladší žáci ZČ+JČ
16.9. velký 1.turnaj HK Rokycany
16.9.2017
08:30
D001
Házená Rokycany
-
Talent Plzeň A
16.9.2017
09:20
D002
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Talent Plzeň B
16.9.2017
10:10
D003
HC Plzeň
-
ČZ HBC Strakonice 1921
16.9.2017
11:00
D004
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Talent Plzeň A
16.9.2017
11:50
D005
HC Plzeň
-
Talent Plzeň B
16.9.2017
12:40
D006
Házená Rokycany
-
ČZ HBC Strakonice 1921
16.9.2017
13:30
D007
HC Plzeň
-
Talent Plzeň A
16.9.2017
14:20
D008
TJ Sokol Šťáhlavy
-
ČZ HBC Strakonice 1921
16.9.2017
15:10
D009
Házená Rokycany
-
Talent Plzeň B
12.11. malý 1.turnaj - Strakonice
12.11.2017
09:20
D050
Talent Plzeň B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
12.11.2017
10:10
D051
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Talent Plzeň A
12.11.2017
11:00
D052
Talent Plzeň A
-
Talent Plzeň B
12.11.2017
11:50
D053
Talent Plzeň B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
12.11.2017
12:40
D054
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Talent Plzeň A
25.11. malý 2.turnaj Třeboň
25.11.2017
09:20
D055
TJ Jiskra Třeboň
-
Loko České Budějovice
25.11.2017
10:10
D056
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
-
TJ Jiskra Třeboň
25.11.2017
11:00
D057
Loko České Budějovice
-
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
25.11.2017
12:00
D058
Loko České Budějovice
-
TJ Jiskra Třeboň
25.11.2017
12:40
D059
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
-
TJ Jiskra Třeboň
25.11.2017
14:20
D060
Loko České Budějovice
-
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
30.9. velký 2.turnaj Sezimovo Ústí
30.9.2017
08:30
D010
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Sokol Šťáhlavy
30.9.2017
09:20
D011
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
-
Házená Rokycany
30.9.2017
10:10
D012
Loko České Budějovice
-
TJ Sokol Šťáhlavy
30.9.2017
11:00
D013
TJ Jiskra Třeboň
-
Házená Rokycany
30.9.2017
11:50
D014
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
-
TJ Sokol Šťáhlavy
30.9.2017
12:40
D015
Loko České Budějovice
-
Házená Rokycany
7.10. velký 3.turnaj - Sokol Šťáhlavy
7.10.2017
10:10
D0
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Loko České Budějovice
7.10.2017
11:50
D00
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
7.10.2017
13:30
D000
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Jiskra Třeboň
7.10.2017
08:30
D016
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Jiskra Třeboň
7.10.2017
09:20
D017
Házená Rokycany
-
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
7.10.2017
11:00
D018
Házená Rokycany
-
TJ Jiskra Třeboň
7.10.2017
12:40
D019
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Loko České Budějovice
7.10.2017
14:20
D020
Házená Rokycany
-
Loko České Budějovice
7.10.2017
15:10
D021
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
3.12. malý 3.turnaj Rokycany
3.12.2017
09:20
D061
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Házená Rokycany
3.12.2017
10:10
D062
Házená Rokycany
-
TJ Sokol Šťáhlavy
3.12.2017
11:50
D063
TJ Sokol Šťáhlavy
-
ČZ HBC Strakonice 1921
3.12.2017
12:40
D064
Házená Rokycany
-
ČZ HBC Strakonice 1921
3.12.2017
14:20
D065
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Házená Rokycany
3.12.2017
15:10
D066
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Sokol Šťáhlavy
15.10. velký 4.turnaj Strakonice
15.10.2017
08:30
D025
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Jiskra Třeboň
15.10.2017
09:20
D026
Talent Plzeň A
-
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
15.10.2017
10:10
D027
Talent Plzeň B
-
Loko České Budějovice
15.10.2017
11:00
D028
Talent Plzeň A
-
TJ Jiskra Třeboň
15.10.2017
11:50
D029
Talent Plzeň B
-
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
15.10.2017
12:40
D030
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Loko České Budějovice
15.10.2017
13:30
D031
Talent Plzeň B
-
TJ Jiskra Třeboň
15.10.2017
14:20
D032
Talent Plzeň A
-
Loko České Budějovice
15.10.2017
15:10
D033
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
dodat datum malý 4.turnaj ŠŤÁHLAVY - P1
22.4. malý 5.turnaj Č. Budějovice J1-půlka
18.11. velký 5.turnaj Talent Plzeň A
18.11.2017
09:20
D043
Talent Plzeň A
-
Talent Plzeň B
18.11.2017
10:10
D044
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Sokol Šťáhlavy
18.11.2017
11:00
D045
Talent Plzeň B
-
Házená Rokycany
18.11.2017
11:50
D046
Talent Plzeň A
-
TJ Sokol Šťáhlavy
18.11.2017
12:40
D047
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Házená Rokycany
18.11.2017
13:30
D048
Talent Plzeň B
-
TJ Sokol Šťáhlavy
18.11.2017
14:20
D049
Talent Plzeň A
-
Házená Rokycany
10.12. velký 6.turnaj České Budějovice
10.12.2017
08:30
D034
Loko České Budějovice
-
ČZ HBC Strakonice 1921
10.12.2017
09:20
D035
TJ Jiskra Třeboň
-
Talent Plzeň A
10.12.2017
10:10
D036
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
-
Talent Plzeň B
10.12.2017
11:00
D037
TJ Jiskra Třeboň
-
ČZ HBC Strakonice 1921
10.12.2017
11:50
D038
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
-
Talent Plzeň A
10.12.2017
12:40
D039
Loko České Budějovice
-
Talent Plzeň B
10.12.2017
13:30
D040
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
-
ČZ HBC Strakonice 1921
10.12.2017
14:20
D041
TJ Jiskra Třeboň
-
Talent Plzeň B
10.12.2017
15:10
D042
Loko České Budějovice
-
Talent Plzeň A
28.4. malý 6.turnaj Sezimovo Ústí- J1 půlka
27.5. malý 7.turnaj TALENT P2
27.5.2018
08:00
D082
Talent Plzeň A
-
Talent Plzeň B
27.5.2018
09:00
D083
Talent Plzeň B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
27.5.2018
09:50
D084
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Talent Plzeň A
27.5.2018
10:40
D085
Talent Plzeň A
-
Talent Plzeň B
27.5.2018
11:30
D086
Talent Plzeň B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
27.5.2018
12:10
D087
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Talent Plzeň A
18.3. velký 7. turnaj TŘEBOŇ
7.4. velký 8. turnaj STRAKONICE
22.4. velký 9. turnaj TALENT B
6.5. velký 10. turnaj ROKYCANY
6.5.2018
08:30
D067
Házená Rokycany
-
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
6.5.2018
09:20
D068
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Loko České Budějovice
6.5.2018
10:10
D069
Házená Rokycany
-
TJ Jiskra Třeboň
6.5.2018
11:00
D070
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
6.5.2018
11:50
D071
Házená Rokycany
-
TJ Jiskra Třeboň
6.5.2018
12:40
D072
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Loko České Budějovice
13.5. Velký 11.turnaj SEZIMOVA Ústí
13.5.2018
11:50
D077
TJ Jiskra Třeboň
-
ČZ HBC Strakonice 1921
13.5.2018
12:40
D078
Loko České Budějovice
-
Házená Rokycany
13.5.2018
13:30
D079
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Sokol Šťáhlavy
13.5.2018
14:20
D080
Loko České Budějovice
-
ČZ HBC Strakonice 1921
13.5.2018
15:10
D081
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
-
TJ Sokol Šťáhlavy
13.5.2018
08:30
P073
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
-
ČZ HBC Strakonice 1921
13.5.2018
09:20
P074
TJ Jiskra Třeboň
-
Házená Rokycany
13.5.2018
10:10
P075
Loko České Budějovice
-
TJ Sokol Šťáhlavy
13.5.2018
11:00
P076
Spartak MAS Sezimovo Ůstí
-
Házená Rokycany
19.5. velký 12.turnaj ŠŤÁHLAVY
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.