Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
KP starší žáci společná soutěž JČ + PL
Liga ÚK/MLŽákyně
muži
starší žáci
starší žákyně
Rozpis soutěže
Plzeňská liga
mladší žáci ZČ+JČ
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže starší žákyně
1. turnaj HC Plzeň - Hala Poštovka Bory
23.9.2017
08:30
C001
DHC Plzeň B
-
FK Hvězda Cheb
23.9.2017
09:15
C002
DHC Plzeň A
-
TJ Slavoj Tachov
23.9.2017
10:00
C003
Lázně Kynžvart
-
FK Hvězda Cheb
23.9.2017
10:45
C004
HK Slavia VŠ Plzeň
-
HC Plzeň
23.9.2017
11:30
C005
FK Hvězda Cheb
-
DHC Plzeň A
23.9.2017
12:15
C006
TJ Slavoj Tachov
-
Lázně Kynžvart
23.9.2017
13:00
C007
HC Plzeň
-
DHC Plzeň B
23.9.2017
13:45
C008
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Slavoj Tachov
23.9.2017
14:30
C009
DHC Plzeň B
-
DHC Plzeň A
23.9.2017
15:15
C010
HC Plzeň
-
Lázně Kynžvart
23.9.2017
16:00
C011
DHC Plzeň A
-
HK Slavia VŠ Plzeň
2. turnaj Slavoj Tachov
14.10.2017
08:30
C012
TJ Slavoj Tachov
-
HC Plzeň
14.10.2017
09:15
C013
Lázně Kynžvart
-
DHC Plzeň A
14.10.2017
10:00
C014
FK Hvězda Cheb
-
TJ Slavoj Tachov
14.10.2017
10:45
C015
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Lázně Kynžvart
14.10.2017
11:30
C016
FK Hvězda Cheb
-
HC Plzeň
14.10.2017
12:15
C017
DHC Plzeň B
-
HK Slavia VŠ Plzeň
14.10.2017
13:00
C018
HC Plzeň
-
DHC Plzeň A
14.10.2017
13:45
C019
Lázně Kynžvart
-
DHC Plzeň B
14.10.2017
14:30
C020
FK Hvězda Cheb
-
HK Slavia VŠ Plzeň
14.10.2017
15:15
C021
TJ Slavoj Tachov
-
DHC Plzeň B
14.10.2017
16:00
C022
FK Hvězda Cheb
-
Lázně Kynžvart
3. turnaj DHC Plzeň B - NEHRAJE - L.Kynžvart, Cheb
29.10.2017
08:30
C023
DHC Plzeň A
-
DHC Plzeň B
29.10.2017
09:15
C024
HC Plzeň
-
HK Slavia VŠ Plzeň
29.10.2017
10:00
C025
TJ Slavoj Tachov
-
DHC Plzeň A
29.10.2017
10:45
C026
DHC Plzeň B
-
HC Plzeň
29.10.2017
11:30
C027
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Slavoj Tachov
29.10.2017
12:15
C028
HC Plzeň
-
DHC Plzeň A
29.10.2017
13:00
C029
DHC Plzeň B
-
TJ Slavoj Tachov
29.10.2017
13:45
C030
DHC Plzeň A
-
HK Slavia VŠ Plzeň
29.10.2017
14:30
C031
TJ Slavoj Tachov
-
HC Plzeň
29.10.2017
15:15
C033
HK Slavia VŠ Plzeň
-
DHC Plzeň B
4. turnaj L. Kynžvart - NEHRAJE Tachov
27.1.2018
09:00
C033
DHC Plzeň B
-
Lázně Kynžvart
27.1.2018
09:45
C034
HC Plzeň
-
FK Hvězda Cheb
27.1.2018
10:30
C035
DHC Plzeň B
-
DHC Plzeň A
27.1.2018
11:15
C036
Lázně Kynžvart
-
FK Hvězda Cheb
27.1.2018
12:00
C037
HC Plzeň
-
DHC Plzeň A
27.1.2018
12:45
C038
Lázně Kynžvart
-
HK Slavia VŠ Plzeň
27.1.2018
13:30
C039
DHC Plzeň B
-
FK Hvězda Cheb
27.1.2018
14:15
C040
DHC Plzeň A
-
HK Slavia VŠ Plzeň
27.1.2018
15:00
C041
FK Hvězda Cheb
-
DHC Plzeň B
27.1.2018
15:45
C042
HK Slavia VŠ Plzeň
-
HC Plzeň
7. turnaj Slavia VŠ Plzeň - NEHRAJE - Hvězda Cheb
19.5.2018
08:30
C043
HC Plzeň
-
DHC Plzeň B
19.5.2018
09:15
C044
HK Slavia VŠ Plzeň
-
DHC Plzeň A
19.5.2018
10:00
C045
HC Plzeň
-
TJ Slavoj Tachov
19.5.2018
10:45
C046
DHC Plzeň A
-
Lázně Kynžvart
19.5.2018
11:30
C047
TJ Slavoj Tachov
-
HK Slavia VŠ Plzeň
19.5.2018
12:15
C048
DHC Plzeň B
-
HC Plzeň
19.5.2018
13:00
C049
Lázně Kynžvart
-
DHC Plzeň A
19.5.2018
13:45
C050
DHC Plzeň B
-
TJ Slavoj Tachov
19.5.2018
14:30
C051
Lázně Kynžvart
-
HC Plzeň
19.5.2018
15:15
C052
HK Slavia VŠ Plzeň
-
DHC Plzeň B
19.5.2018
16:00
C053
TJ Slavoj Tachov
-
HC Plzeň
6. turnaj - Hvězda Cheb - NEHRAJE DHC B
21.4.2018
09:00
C054
FK Hvězda Cheb
-
TJ Slavoj Tachov
21.4.2018
09:45
C055
HC Plzeň
-
Lázně Kynžvart
21.4.2018
10:30
C056
HK Slavia VŠ Plzeň
-
FK Hvězda Cheb
21.4.2018
11:15
C057
DHC Plzeň A
-
TJ Slavoj Tachov
21.4.2018
12:00
C058
HC Plzeň
-
HK Slavia VŠ Plzeň
21.4.2018
12:45
C059
FK Hvězda Cheb
-
Lázně Kynžvart
21.4.2018
13:30
C060
DHC Plzeň A
-
HC Plzeň
21.4.2018
14:15
C061
TJ Slavoj Tachov
-
Lázně Kynžvart
21.4.2018
15:00
C062
FK Hvězda Cheb
-
HC Plzeň
21.4.2018
15:45
C063
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Slavoj Tachov
5. turnaj - DHC Plzeň A - NEHRAJE HC Plzeň
3.3.2018
08:30
C064
DHC Plzeň A
-
DHC Plzeň B
3.3.2018
09:15
C065
TJ Slavoj Tachov
-
FK Hvězda Cheb
3.3.2018
10:00
C066
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Lázně Kynžvart
3.3.2018
10:45
C067
TJ Slavoj Tachov
-
DHC Plzeň A
3.3.2018
11:30
C068
Lázně Kynžvart
-
DHC Plzeň B
3.3.2018
12:15
C069
FK Hvězda Cheb
-
HK Slavia VŠ Plzeň
3.3.2018
13:00
C070
Lázně Kynžvart
-
TJ Slavoj Tachov
3.3.2018
13:45
C071
DHC Plzeň B
-
HK Slavia VŠ Plzeň
3.3.2018
14:30
C072
FK Hvězda Cheb
-
DHC Plzeň A
3.3.2018
15:15
C073
TJ Slavoj Tachov
-
DHC Plzeň B
3.3.2018
16:00
C074
DHC Plzeň A
-
FK Hvězda Cheb
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.